0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

Vera Eğitim aşağıdaki okulların resmi Türkiye temsilcisi ve resmi kayıt ofisidir. Başvurudan, kayıt ve vize aşamasına kadar Vera Eğitim’e hiç bir ücret ödemezsiniz.

Domus Academy, tasarımın her türlü alanında 1 yıllık İngilizce master programları veren Domus Academy, Milano’nun en meşhur akademilerindendir.

NABA, Milano’da yer alan okulumuz YÖK denkliği olan lisans programları ve 2 yıllık yüksek lisans programlarıyla öne çıkar

IED, İtalya’nın en büyük tasarım okulu olan IED’in araç tasarımından animasyona çok çeşitli eğitimleri ve İtalya’nın farklı şehirlerinde kampüsleri bulunmaktadır.

spd

SPD, en eski özel tasarım okulu olan SPD sadece master düzeyinde İngilizce eğitim verir. Car Design programı ile ünlüdür.

POLI-design LOGO-03

Polidesign, Politecnico di Milano’nun 1 yıllık master programlarından oluşur.

Florence Design Academy, Rönesans’ın beşiği Floransa’da yer alan küçük bir okuldur. Master öğrencilerine ücretsiz İtalyanca kursu sunan okul fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

Apicius, adını en eski Latin aşçı Apicius’tan alan okul mutfak sanatları alanında dünyanın en iyi okullarından biridir. Floransa’dadır.

Scuola Leonardo da Vinci, sahipleri İtalyan, Roma, Floransa, Siena ve Milano’da kampüsleri olan gerçek bir dil okuludur.

Linguadue, Milano’da yer alan dil okulumuz devlet üniversitelerinin mimarlık bölümlerine giriş sınavına hazırlık kursları verir.

Polimoda, Floransa’da yer alan okulumuz ünlü modaci Salvatore Ferragamo’nun ailesine ait olup, moda alanından dünyanın en iyi okulları listesinde ilk 10’da yer almaktadır.

Humanitas, İtalya’nın en büyük 2. hastane grubunun kar amacı gütmeyen özel üniversitesidir.

IULM, Milano’da yer alan iletişim ve halkla ilişkiler alanında  sözel programlar sunan köklü bir üniversitedir.

logo

Polimi Graduate School of Management, İtalya’nın en eski devlet üniversitelerinden biri olan Politecnico di Milano’nun management okuludur. MBA programları dünya listelerindedir.

L’Accademia, İtalya’nın Sardunya Adası’nda hem tatil yapmak, hem İtalyanca öğrenmek isteyenlerin tercihi dil okulu L’Accademia

FUA, Floransa’da yer alan okulumuz 4 yıllık üniversite eğitimi ve dönemlik, yıllık sertifika programları sunar.

ISAD, Milano’da yer alan ve İtalyanca yacht design master programıyla öne çıkan bir okuldur.

IIF, Fotoğrafçılık alanında İngilizce eğitimler veren IIF Milano’nun bu alandaki en iyi okuludur.

Milan Fashion Institute, Bocconi, Cattolica ve Politecnico di Milano’nun ortak kurdukları 1 yıllık masterları olan bir konsorsiyum okuludur.

European School of Economics, Floransa, Milano, Roma dışında Londra ve New York’ta da kampüsleri olan ekonomi, işletme ve finans alanlarında master ve kısa süreli eğitimler veren bir okuldur.

FIDI Logo

Florence Institute of Design International, Floransa’da yer alan, yazları “mimarlık” kursları veren ve furniture design masterıyla öne çıkan bir okuldur.

IM_logo_-the-school-of-fashion,-art-&-design-positive-01

Istituto Marangoni, Milano’da bulunan, 80 yıllık moda okuludur.

Ars Sutoria, çanta ve ayakkabı tasarımı konusunda zanaatkarlık öğreten bir okuldur.

Ca’ Foscari, Venedik’te yer alan köklü bir devlet üniversitesidir. İşletme ve ekonomi alanında İngilizce üniversite eğitimleri ve farklı alanlarda İngilizce yüksek lisans eğitimleri mevcuttur.

AI_LOGO_vertical_pantone1

Accademia Italiana, Floransa ve Roma’da kampüsleri olan YÖK denkliği olan bir üniversitedir. İtalyanca veya İngilizce eğitim vermektedir.

Raffles_marchio-(1)

Raffles Milano, Singapurlu Raffles grubunun Milano’da açtığı tasarım okuludur. 3 yıllık lisans ve 1 yıllık İngilizce master programları bulunur.

logo

Quasar Institute, Roma’da 1987 yılında kurulmuş bir özel üniversitedir. 3 yıllık lisans programları İtalyan Milli Eğitim Bakanlığı MIUR ve YÖK tarafından tanınmakta olup BA diploması verir.

logo yeni

Luiss Business School, kampüsü Roma’da 40 dönüm alan üzerine kurulu, tarihi saray ve villalardan oluşan, sadece master eğitimleri veren bir okuldur.

RUFA Logo

Rome University of Fine Arts kısa adıyla RUFA denkliği olan bir üniversitedir. RUFA üniversite programları 180 ECTS değerinde, uluslararası geçerliliği olan BA diploması verir.