Naba Creative Advertising bölümünde master yapan Büşra Tayman’dan mektup var.

Geçtiğimiz Ekim ayında Naba’da Creative Advertising master programına başlayan öğrencilerimizden Büşra Tayman’dan gelen güzel haberler bizi çok sevindirdi. Mastera başladıktan sonra da öğrencilerimizle iletişimi koparmamaya çalışıyoruz onların tecrübelerini İtalya’da master yapmak isteyenlerle paylaşıyoruz.

“Merhaba Ezgi,

Burada iyiyim mutluyum. Program oldukça yoğun geçiyor ama her şey yolunda gidiyor.

Şöyle başlayayım ilk dönem 1.5 ay bölüm gereği bir sürü hoca alanlarına dair bize ders verdi. Derslerin konularını öğrendikten ve pratik yaptıktan sonra küçük gruplar halinde onların belirlediği workshop konularına göre projeler hazırladık.

İkinci döneme ise daha profesyonel olarak başladık. Artık workshop yerine hocalar ciddi briefler verdi ve onların üzerine çalışacağız bu 2.5 ay içerisinde. Bu aşamada bir reklam ajansının nasıl bir arada çalışması gerektiğini projeleri hazırlayarak öğreneceğiz. Profesyonel iş hayatında reklam ajansında çalışan insanlar birbirinden ilgi alanlarına göre ayrılıyor hocalar da bizden bu şekilde grupları kurmamızı istedi şimdilik bu şekilde çalışıyoruz bakalım 🙂 Staj süresine de az kaldı. Heyecanla stajımı bekliyorum. Sevgiler…”

Büşra’ya bizi unutmayıp yorumlarını paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz. Umarız stajı da aynı güzellikte devam eder.