2013 Nisan döneminde IED’in Brand Management and Communication programına başlayan Güngör Köseoğlu bizimle düşüncelerini paylaştı:

“Merhaba Tuğçe,

Bugüne kadar bir sürü proje yaptık, artık önemlileri başladı. Bir keresinde benim grubuma Gucci düştü. Gucci’nin market analizini, bugünkü hedefinin kimler olduğu, gelecekte nerde olmak istediği, sub-brandleri neler, overlap,conflict, and market dilution larını arastırdık. Gerçekten marka olarak baya bir karışıkmış ama zevkliydi.

Şu anda gerçek bir proje üstünde çalışmaya başladık. Hocamız üzerinde çalıştığı projeyi bize de assignment olarak verdi, ilk assignment’ımız bu olacak. Ferrero Rocher markasının ürünlerinden biriyle ilgili bir proje.  Yöneticisi geldi anlattı. 1 aylık proje bu. Biz şu anda, şimdiki hedef kitlemiz kim, neler yapmayı seviyorlar, gençler nelerden hoşlanır, hayattan ne bekler gibi sorulara yöneldik. Gerçek bir proje üzerinde çalışmak çok güzel.

Hocalarımız, Ducati’den, Prenatal’dan, BFT’den suanda hatırlamadığım birçok ünlü markadan yöneticiler geldi, bildiğin üzere dönüşümlü olarak 2-3 haftada bir değişiyorlar, benim de ilgimi çektiği için konular zevkli geliyor  tabi ki yoruluyorum falan ama iyi yani memnumum 🙂 Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum sana, çok öpüyorum. Kucak dolusu sevgiler yolluyorumm 🙂