0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

– BAŞVURULAR 6 TEMMUZ 2012 TARİHİ İTİBARİYLE SONA ERMİŞTİR –

Eğer entegre mobil sistemlere özel çözümlerin tasarım, geliştirme, değerlendirme ve dağıtımına odaklı disiplinler arası yeteneklerin geliştirilmesi; etkileşim, bilgi ve iletişim teknolojileri dünyasının tasarım kültürüyle buluşmasıyla ilgiliyseniz ve tasarım veya etkileşim tasarımı alanlarında eğitim veya kariyer yapıyorsanız, en iyi uygulamanızı da içeren çalışma ve projelerden oluşan portföyünüzü bize gönderin.

İtalya’nın tasarım alanında önemli master okullarından Domus Academy ve İtalyan yayıncılık şirketi HIBABY işbirliğiyle gerçekleştirilen Hurry App! Mobil Uygulama Yarışması bir kişiye Eylül 2012′de başlayacak olan Interaction Design programı için %50 burs kapısı açacak.

Siz de en iyi mobil uygulama tasarım fikrinizle bu yarışmaya katılmak, İtalya’da bu alanda eğitimin kapılarını açmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak işe başlayabilirsiniz. Vera Eğitim sizinle en kısa zamanda irtibata geçecek ve katılım konusunda sizi bilgilendirecek.


Başvuru Formu:

[contact-form-7 id=”342″ title=”Mobil Uygulama Tasarım Yarışması”]

SIK SORULAN SORULAR

Yarışmaya başvurmak için gerekli belgeler nelerdir?

CV, motivasyon mektubu ve mobil ortamlar için (iPad, iPhone, Android, vb.) tasarladığınız uygulamaları içeren portfolyonuzu göndererek yarışmaya başvurabilirsiniz.

Belgeleri nasıl ve nereye göndereceğim?

Belgeleriniz  Domus Academy Türkiye temsilciği ofisi Vera Eğitim tarafından toplanacak. Vera Eğitim ekibi tarafından kontrol edilerek, İtalya’daki yetkiliye doğrudan iletilecek.

Son başvuru tarihi nedir?

Son başvuru tarihi 06 Temmuz 2012′dir. Bu tarihte bütün belgelerinizin Vera Eğitim’e gönderilmiş olması gerekmektedir.

Yarışmanın ödülü hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

Portfolyosu ve motivasyonu beğenilen öğrenci, Domus Academy’nin Eylül ayında başlayacak olan Interaction Design master programında %50 indirimli okuma hakkı kazanacak. Programın eğitim dili İngilizcedir. Dolayısıyla eğer ödül kazanırsanız sizden ingilizce sertifikası istenecek. Master programının süresi 1 yıldır ve indirimsiz ücreti 23 595€ dur.

Belgelerin hazırlanışı konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar ve yarışmanın orijinal dokümanı için Vera Eğitim Danışmanlık’ ı aramanızı tavsiye ederiz. 0212 236 30 03

Herkese başarılar dileriz…

Leave a Comments