İtalya’ya mastera giden öğrencilerimizi İtalya’daki eğitimleri boyunca ve hatta mezun olduktan sonra da takip etmeye devam ediyoruz. Son zamanlarda Domus Academy’den mezun olan öğrencilerin başarıları bizi çok gururlandırıyor. 🙂 Bu başarılardan biri de Bahar Öztok’un.

Bahar, Domus Academy’nin Interni işbirliği ile açtığı “Design Magazine Cafe” adlı  dünya çapındaki yarışmada 3.lük  ödülü kazandı ve Şubat 2015’de başlayan Interior and Living Design bölümünde %30 burs ile master yapma hakkı elde etti. Master programının içerisinde verilen ve sadece 1 öğrenciye tanınacak bir hak olan stajını Patricia Urquiola Studio’da tamamladı.

Master programından birincilikle mezun oldu. Stajındaki başarısından dolayı Patricia Urquiola Studio’dan iş teklifi aldı ve çalışmaya başladı. Bahar bu güzel haberi bizimle böyle paylaşmıştı.

“Merhaba,

Dün Milano’ya döndüm. Staj yaptığım Urquiola Studio’da işe başladım bir süre daha buralarda gözüküyorum bakalım 🙂 Çalışma ortamını da stüdyoyu da çok seviyorum. Burada olmak büyük bir şans oldu benim için.

Görüşmek üzere”