0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

IEFT İtalyan Pavilyonu Vera Eğitim’e emanet

IEFT İtalyan Pavilyonu

Her geçen sene İtalya’da Eğitim alanında başarımızı katlayarak büyütmenin gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin en büyük yurtdışı eğitim fuarlarını düzenleyen IEFT bu sene 18 -19 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’ndeki fuarda İtalyan Okullarının tamamını Vera Eğitim’e emanet etti. Okulların seçiminden fuar boyunca danışmanlığına her aşamadan biz sorumluyduk.

Davet ettiğimiz okulların farklı alanlardan olmasına özen gösterdik ki ziyaretçi öğrencilerimiz de memnun kalsın. Fuarda devlet okulu olarak Università di Bologna , tıp alanında İtalya’nın en büyük hastane grubuna sahip Humanitas University, moda ve tasarım alanında NABA ve Domus ve son olarak gastronomi ve mutfak sanatlarıyla öne çıkan Apicius ve Florence University of the Arts’ı misafir ettik. Katılım muazzam, ilgi çok büyük oldu. Önümüzdeki dönemlerde de aynısını tekrarlamayı umuyoruz.

İtalyan Pavilyonunu bayraklarla ve İtalya’nın yerel ürünleriyle süsledik. İtalyan Pavilyonu’nu sadece Avrupa yakasında düzenlemiş olsak da, fuarın İzmir ve İstanbul Anadolu yakalarında da yer aldık. Çok yoğun, bir okadar sosyal ve eğlenceli bir hafta geçti.