0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

AMACINIZ DOĞRULTUSUNDA İTALYANCA!

Vera Eğitim Danışmanlık 2000 yılından bu yana İtalyanca ve İtalya’da Eğitim konularında hizmet vermektedir. Tamamı İtalyan Lisesi ve İtalyan Dili ve Edebiyatı’ndan mezun eğitim kadrosuyla Nişantaşı Teşvikiye’de ferah ve aydınlık bir ofiste kişiye özel hizmet sunar.

Özel ders, eğitim kalitesini arttıran ve kısa sürede verim elde etmeyi sağlayan bir eğitim sistemidir.

Vera Eğitim’de talebiniz doğrultusunda eğitim alır ve zaman kaybetmezsiniz.

İster grup dersi, ister bireysel ders alabilirsiniz.

Vera Eğitim’de alabileceğiniz dersler:

İtalyanca Pratik Dersleri:

İtalyanca bilen ama konuşamayanlara yönelik özel ders programımızdır.

Dersler sohbet şeklinde geçer. Konuşma sırasında ortaya çıkan eksikler doğrultusunda

ev ödevleri verilir. Sözel anlatımı geliştiren kitaplar eşliğinde resim, fotoğraf tasvirleri yapılır.

Filmler izlenir ve yorumlanır. Hikayeler okunur ve öğrenciden anlatması istenir. CD’ler yardımıyla telaffuz ve “dettato” çalışmaları yaptırılır. İtalyanca konuşmasını ilerletmek isteyen öğrenci ağır gramer kuralları öğrenmekle zaman kaybetmez.

İtalyanca SAT dersi:

Amerika’da üniversite okumayı düşünen öğrencilere yönelik verilen derslerdir.

SAT çalışırken yan dallardan biri olan İtalyanca’dan 600 civarı puan aldığınıza bu sizin diğer öğrencilerden ayrılmanızı sağlar. Vera Eğitim’de SAT’i geçecek şekilde bilgiler öğrenirsiniz.

Geçen senelerin SAT sınavlarını çözersiniz ve sınava hazır olarak girersiniz.

İtalya’da Okumayı Düşünenlere Yönelik İtalyanca:

İtalya’daki üniversiteler öğrencilerin minimum 200 saatlik İtalyanca bilgisine sahip olmasını beklerler. Başka bir deyişle İtalya’nın TOEFL’ı sayılan CILS sınavında B1 seviyesini geçmek gerekmektedir.

Vera Eğitim’de CILS kitapları ve geçmiş senelerin sınav sorularını çözerek amacınız doğrultusunda eğitim alırsınız. Sınavı geçecek kadar İtalyanca öğrendikten sonra 2. bölüm pratik kısmına geçersiniz. Günlük konuşma ihtiyacınızı karşılayacak kadar İtalyanca öğrenirsiniz. Vera Eğitim’de zaman kaybetmezsiniz.

Genel İtalyanca :

İtalya’ya eğitim görmeye gidiyorsunuz, diyelim dil sınavını geçtiniz. Peki orada derdinizi anlatabilecek misiniz? İtalya’da yaşamayı düşünenlere veya İtalyanlarla iş yapanlara yönelik özel ders

programımızdır. Bu programda ağır gramer kurallarından ziyade, önce temel günlük kullanımlar öğretilir. Ev ödevleri, alıştırmalar ve zengin kaynaklar yardımıyla temel gramer kuralları ve temel zamanlar öğretilir. Bu kurallar öğretilirken günlük küçük sohbetler yapılır.