0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

İtalyanca günümüzde yükselen ve önemi artan dillerden biri. İtalyanca bilmek iş hayatında başarı kazandırırken, genel kültür anlamında size çok şey katar.

Latince bütün Avrupa dillerinin kökenidir ve Latince’ye en yakın Avrupa dili İtalyanca’dır. Bu yüzden İtalyanca bilen biri Latince kökenli birçok dili kolaylıkla öğrenebilir.

İtalyanca öğrenmek için Vera Eğitim’i seçin!

Vera Eğitim , İtalyanca ve İtalya’da eğitim konusunda 10 yıldır süregelen kalite çizgisini her geçen sene arttırarak ve yeniliklerle devam ettirmektedir. Vera Eğitim bireyin ihtiyacına uygun “İtalyanca eğitim” verir. Eğer İtalyanca’nın kullanıldığı bir işte çalışıyorsanız, Vera Eğitim size detaylı gramer kuralları öğretmez. Günlük konuşma ve iş takibini sağlayacak düzeyde, konuşma ağırlıklı dersler alırsınız.

Eğer çocuğunuz İtalyan Lisesi’ndeyse, geçmiş senelerin sınav soruları ve örnek çözümlü sorular eşliğinde İtalyanca dersler alırsınız.

Eğer İtalya’da üniversite okumaya karar verdiyseniz, üniversite giriş sınavı geçmenize yarayacak bilgiler edinirsiniz.

Vera Eğitim’de “zaman kaybetmek” diye bir kavrama yer yoktur.

Burada zaman geçirmezsiniz, zamanınızı en verimli şekilde değerlendirirsiniz. Kaliteli bir İtalyanca eğitimi için Nişantaşı’nda nezih ve ferah bir ortamda dil öğrenin.

Hocalarımız

Yasmin Sezer – İtalyan Liselerine yönelik İtalyanca ve Latince

İtalyan Lisesi’nden geçen sene mezun oldum. Yorucu ÖSS sonrası İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümüne tam başarı bursu ile girdim. İtalyancayı çok iyi öğrenmek adına İtalyan Lisesinde geçirdiğim 5 senede çok çalıştım, okulumu ilk 10’da bitirdim. Özel ders vererek,  İtalyan Lisesi’ndeki öğrencilere yardımcı olmak ve bildiklerimi pekiştirmeyi amaçlıyorum. 3 yıldır Vera Educazione’ de Latince ve İtalyanca dersleri veriyorum. Öğrenmenin sonu olmadığına ve kendini geliştirmenin her alanda başarı getireceğine inanıyorum.

 

Rüyam Fettahoğlu – İtalyan Liselerine yönelik branş dersi

2011 yılında İtalyan Lisesi’nden derece ile mezun oldum. Lise eğitimimden sonra burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik bölümüne başladım. Bir sene Siena, İtalya’da yaşadım. Vera Educazione’ de İtalyanca matematik, fizik, kimya dersleri veriyorum.

 

 

Çağrı Ekiz – İtalyan Liselerine yönelik branş dersi

Çağrı Ekiz1980 yılında Ankara’da doğdum. İtalyan Lisesi’nin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimimi tamamladım ve aynı üniversitenin Kültürel İncelemeler programında yüksek lisansımı yaptım. Halen Kadir Has Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde doktora öğrencisi ve araştırma görevlisiyim. 15 yılı aşkın süreden beri İtalyanca ve İngilizce’ den felsefe, edebiyat, gezi ve yemek kitapları çevirmekte ve özel ders vermekteyim.

 

Ezgi Mete – İtalyan Liselerine yönelik İtalyanca ve branş dersi

ezgiBen Ezgi METE. Sekiz yıl boyunca Galatasaray’da lisanslı yüzdüm. Liseyi Galileo Galilei İtalyan Lisesinde (Liceo Scientifico Galileo Galilei) okudum. Okulumu ikincilikle ve fen bölümünü ise birincilikle bitirdim. İtalyancayı hiç bir zaman hayatımdan eksik etmek istemiyorum ve matematik-geometri-fen  ile ilgilenirken kendimi mutlu hissediyorum. Vera Educazione’ de derslerde kendini eksik hisseden arkadaşlarıma yardımcı olmayı ve onlara sadece lise için değil hayatın her yerinde kendilerini başarıya taşımalarının püf noktalarını göstermeyi hedefliyorum.

 

Deniz İlbi – İtalyan Liselerine yönelik İtalyanca ve Latince

deniz photoAdım Deniz İlbi. Galileo Galilei İtalyan Lisesi’nden 2009 yılında 4.lükle mezun oldum. Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamladım, 2013 yılında mezun oldum. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2 ay İtalya Floransa’da yaşadım ve Sanat Tarihi kursuna katıldım. İhtiyacı olan öğrencilere yardımcı olabilmek için Vera Educazione’de İtalyanca dersi veriyorum.