0090 216 504 20 12 vera@veraedu.com

Domus Academy’den yeni bir burs başvurusu haberi geldi. Bu seferki burs yarışması Kasım’da başlayan ve Regent’s double degree diploması veren master programları için geçerli. Regent’s double degree diploması alabilmek için şartlar:

  • Ortalama şartı: Minimum ortalamanın 2.7 olması gerekiyor.
  • İngilizce dil belgesi şartı: Üniversitede eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösteren belge ya da IELTS 5.5 belgesi (2 yıl içinde almış olmak ve en geç 2 Eylül tarihine kadar okula teslim etmek gerekiyor.)

Bu şartları sağlayan öğrenciler master bursuna başvuru yapabiliyor. Gelelim bursun detaylarına Burs yarışması ile her bölümden bir öğrenciye %30 burs verilecek. Bursa başvuru için ek bir proje hazırlamak gerekmiyor. Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak:

-Başvuru formu

-CV

-Motivasyon mektubu

-Üniversite diploması ya da öğrenci belgesi

-Transkript

-Pasaport kopyası

-2 referans mektubu

-İngilizce dil belgesi (En geç program başlamadan 2 ay önce teslim etmek gerekiyor.)

-Portfolyo (Fashion Management, Luxury Brand Management, Business Design ve Service Design masterları için zorunlu değil.)

-Essay Assignment (Sadece Service Design masterı için zorunlu)

Burs takvimi:

Son başvuru tarihi 2 Temmuz 2021
Kazananların açıklanması 16 Temmuz 2021
Mastera başlama tarihi 2 Kasım 2021

Master ücretleri 2021 – 2022 akademik yılı için:

Master Normal ücret Burslu ücret
Domus Academy ve Regents diploması (Double Award Master’s Programme) 29000€ 20300€

Vera Eğitim, Domus Academy’nin 13 yıldır resmi Türkiye temsilcilik ofisidir. Öğrencilerimizden hiçbir aşamda ücret almayız. Burs yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerle beraber düzenli bir çalışma yürütüyoruz. Portfolyolarının revize edilmesi aşamasında birlikte brainstorming yapıyoruz. Domus Academy ile ilgili her türlü sorunuz için bize çekinmeden yazabilirsiniz. Son olarak pandemi dönemi daha çok burs verildiğini ve bu dönemin fırsata çevrilme imkanı sağladığını hatırlatalım. Katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

CV’nizi bize iletip burs ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. (vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com)